АДІС-МОТОР

PEUGEOT Partner VU

Video
КомплектаціяКузовДвигунКППЦіна грн.Рік
Business Фургон L11.6 HDi 92 к.с.5 МКПП412 8002018

NEW PARTNER VU

Оновлений PEUGEOT Partner VU не тільки змінився ззовні, але й вийшов на новий технологічний рівень. Завдяки самому сучасному обладнанню та засобам зв'язку ви зможете подорожувати з ще більшим комфортом

НАДІЙНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Стиль оформлення Partner VU розкриває характер цього автомобіля: надійний, що відповідає сучасним вимогам навіть в дрібницях.
Передня частина автомобіля була повністю переглянута: радіаторна решітка витягнулася в висоту, в її центрі розташована емблема PEUGEOT, підносячись над акуратним бампером.
Partner VU з безсумнівною елегантністю уособлює нові стилістичні рішення марки Peugeot.

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ
В Partner VU передбачено найсучасніше обладнання: кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 17,8см з функцією «Mirror Screen», що дозволяє дзеркально відображати екран смартфона на сенсорному екрані, відеокамера заднього виду, передній і задній парктронік, система Grip Control.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
PEUGEOT Partner VU - дуже універсальний автомобіль з полегшеним доступом в салон. Зокрема, в широкій задніх дверей вікно може відкриватися окремо. Багатофункціональна дах Zenith забезпечить в салоні надзвичайно затишну атмосферу.


Вам також може сподобатись